*Second To None*

Clan *sTn*


#1 2008-08-27 18:39:50

SatanaeL

Użytkownik

2288912
Zarejestrowany: 2008-08-05
Posty: 12
Punktów :   

IRC!

Przedstawię wam jak obsługiwać czat, jest bardzo pomocny dla klanu, można tutaj znaleźć mecze i pogadać z rożnymi graczami i klanami...

Instrukcja:

1. Ściągnąć i zainstalować program xchat link: http://www.programosy.pl/program,xchat.html

2. Uruchamiamy program Xchat, wyskakuje nam okienko "Network List"

3. W miejscu "Nick Name" wpisujemy swój nick reszta dowolnie.

4. Naciskamy przycisk "Add", podpisujemy jakos "Paintball 2"

5. Wybieramy kanał który wcześniej zrobiliśmy i klikamy przycisk "Edit".

6.Przy okienku Servers For New Network sa 3 przyciski, klikamy add i dodajemy     "irc.gg-center.net" 

7.Na dole widać linie "Favourite Channels".. Klikamy trzy kropeczki i dodajemy kanal "team_sTn" 

8. Zamykamy okno, i w oknie network list klikamy przycisk "Connect"

9.Wyskoczył nam właśnie kanal klanu sTn..

10. Następnym krokiem będzie zarejestrowanie nicku.

11. wpisujemy "/ns register nick hasło email" czyli np "/ns register SatanaeL babcia kjhdajh@gmail.com"

12. Następnie na podany email przychodzi wiadomość, jest tam podany kod i komenda, należy wpisach ja wg instrukcji w mailu.

13.Kiedy juz zarejestrowaliśmy nick wychodzimy z xchat, wchodzimy ponownie, i klikamy edit na naszym kanale, w "Nickserv Password" wpisujemy haslo które wpisaliśmy przy rejestracji.

14. Zamykamy i juz możemy korzystac z czatu..

15. Możemy dodać sobie rożne kanały jak np #qehs, #arcticgaming...


Podstawowe Komendy...

/nick xxx - Komenda ktora zmienia nick, mozna napisac np SatanaeL^AwaY, czyli nie ma mnie przy komputerze.
/join xxx - w xxx wpisujemy kanal do ktorego chcemy dolaczyc, nie zapomnij o '#'
/list - wyswietla ci cala liste kanalow
/info - napisz to w kanale, a wyswietli ci wszystkie informacje


W razie jakis pytan (a wiem ze beda) prosze pisac do mnie na gg

Good Luck

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-fan-gra.pun.pl www.fajnizklasy1d.pun.pl www.fir.pun.pl www.akilian.pun.pl www.ugamella.pun.pl